Tere! Mina olen Margit. Olen laste pidusid (sünnipäevad, suvepäevad, lasteaia lõpupeod jne) juhtinud juba aastast 2012. Kõik sai alguse Viimsi Rannarahva Muuseumist, kus nädalavahetustel olin mereröövlist peojuht, kes sealses mängutoas sünnipäevi läbi viis ja jõulude ajal lasteaedade jõuluprogrammi
lumehelbekesena juhtis 😊 Ja nii see vaikselt põhitöö kõrvalt edasi arenes.

Esinemine ja teater on mind alati köitnud. Kogu oma lapsepõlve käisin näiteringis ning olen osalenud mitmetes muusikalides. Olen lõpetanud Walesis Aberystwyth ülikooli, kus omandasin
bakalaureusekraadi teatri erialal. Seal õppisin 3 aastat lavalist esinemist, kohalolekut ja erinevaid näitekunsti võtteid. Toonases Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris õppisin ma lisaks veel noorsootööd, kus sain praktika raames mitu suve lastelaagri kasvatajana end proovile panna, kunstiringi juhendada ja noortekeskuses abiks käia.

Laval olemine, inimeste meelelahutamine ja mängude läbiviimine oli kolm aastat, mil töötasin kruiisilaeval kruiisijuhina, minu igapäevatöö. Usun, et minu haridus ning töökogemus on vorminud minust selle julge, mitmekülgse ja suhtlemisalti inimese, kes ma täna olen.

Laste pidude kõrvalt tegelen veel õhtujuhtimise, jumestamise ja ürituste korraldamisega. 

Laste sünnipäevasid ja pidusid juhin südamega. Lapsed on minu jaoks väga siirad ja ehedad tegelinskid, kelle naer on nakkav ja rõõmu tekitav.